Про підприємствоНапрямок діяльностіОб`єкти інженерно-транспортної інфраструктури

Об`єкти інженерно-транспортної інфраструктури

Головний інженер проекту: Пилипенко Петро Іванович

Замовник: відділ капітального будівництва Броварської міської ради

Початок будівництва: 2011 рік

   Будівництво тролейбусної лінії між містами Київ та Бровари обумовлено значним пасажиропотоком, а також розвитком інфраструктури цих міст. У зв`язку з необхідністю забезпечення надійним транспортним зв`язком на данному напрямку, до даної проблематики звернута особлива увага не тільки органів місцевого самоврядування, а і держави.
   Існуючиий транспортний зв`язок залізничним та автомобільним транспортом не задовольняє в повному обсязі потреб пасажирів і не відповідає сучасним вимогам енергозбереження та екології. Електротранспорт на сьогодні має значну перевагу над автомобільним транспортом. Він найбільш повною мірою може задовольнити всі вимоги пасажирів.

Основні техніко-економічні показники проекту
Потужність тролейбусної лінії, км - 37,8
Термін експлуатації об`єкту, років  - 60
Загальна кошторисна вартість об`єкта, тис.грн. - 509030,868
    Річна потреба:  
  - електроенергії, млн.кВт/год - 39,07
  - води, тис.куб.м.  - 13,89
  - теплової енергії, Гкал. - 2130

   Мета перебудови існуючої транспортної інфраструктури з будівництвом тролейбусної лінії - створення умов для майбутньої ефективної роботи транспорту, який обслуговує пасажирів на даній ділянці та визначена загальним завданнями на проектування.
Проектними рішеннями передбачено наступне:
  - суттєве підвищення рівня транспорту, який обслуговує пасажирів на даному напрямку;
  - ефективне функціонування транспортної системи щодо якісної технічної експлуатації засобів рухомого складу;
  - експлуатаційну безпеку;
  - енергозбереження відповідно до сучасних вимог завдяки використанню нових конструктивних рішень та матеріалів;
  - значне зменшення негативного впливу транспорту на навколишнє середовище.

   Завданням на проектування передбачаються черги будівництва, а саме :

проект І черги : Реконструкція вул. Київської (магістральної загальноміського значення ) в м. Бровари Київської області, від в'їзду в місто до парка Т. Шевченка / розвилка вул. Київська та Кірова / ( перерахунок залишку робіт робочого проекту, розробленого ЗАТ «Транспроект», для включення невиконаних робіт до об'єкту «Будівництво тролейбусної лінії Бровари - Київ»);
проект II черги Реконструкція вулиць (доріг) в межах міста Бровари ( реконструкція зовнішнього освітлення вулиць; перебудова примикань, кишень доріг і посадочних площадок з навісами щодо зупинок громадського транспорту; реконструкція підземного пішохідного переходу; перевлаштування інженерних мереж; перебудова організації дорожнього руху );
проект III черги : Будівництво інфраструктури тролейбусної лінії в межах міст Бровари та Київ (контактна мережа, тягові підстанції, диспетчерські руху, реконструкція трамвайного депо на вул. Усенка в м. Києві з влаштуванням тролейбусного; перебудова та прибудови підстанцій електропостачання, тощо).