Новини

Нова будівля для Hyundai

24.12.2013

В березні 2011 року інститут "Київдіпротранс" отримав завдання на розробку об'єкту: "Комплекс технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі станції Дарниця Південно-Західної залізниці". Терміни на розробку проекту були дуже обмежені тому, що в травні 2012 року необхідно було приймати вже перші електропоїзди і виконувати технічне обслуговування і підготовку поїздів для перевезення пасажирів.

Детальніше... >>

Будівництво тролейбусної лінії Бровари-Київ

18.09.2012

Між Києвом і Броварами буде проведена тролейбусна лінія. Будівництво буде розпочато з Броварів, де розширять одну з основних магістралей міста - вул. Київську. Загальна протяжність лінії складе майже 38 км.

Детальніше... >>

Комплекс технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі станції Дарниця

10.11.2011

В жовтні інститут закінчив розробку проекту «Комплекс технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі станції Дарниця Південно-Західної залізниці».

Детальніше... >>

Автомобільна естакада в комплексі терміналу ″D″ а/п ″Бориспіль″

08.11.2011

Автомобільна естакада біля терміналу ″D″ забезпечує розв’язку транспортних потоків і автотранспортне обслуговування пасажиропотоків.

Детальніше... >>

Триває будівництво залізничної станції Ахалкалакі

02.11.2011

У жовтні інститут завершив розробку проекту «Будівництво залізничної станції Ахалкалакі». Будівництво станції здійснюється відповідно до тристоронньою Угоди Урядів Грузії, Азербайджанської і Турецької Республік в рамках реалізації проекту міжнародного залізничного транспортного коридору Баку - Тбілісі (Марабда) - Ахалкалакі - Карцахі - Карс.

Детальніше... >>